онлайн казино Украины

Ефективні рішення для енергоощадження: вибір оптимальних заходів

 

У 2014 році в Україні стартувала програма «Енергокредит», спрямована на підтримку енергоефективності у домогосподарствах. «Теплий кредит» надає можливість кожному українцю скористатися ініціативою, яка призначена для витрат на енергоощадні матеріали та системи опалення. Впровадження цих заходів сприятиме підвищенню рівня комфорту в будинках та зниженню витрат на енергію.

Удосконалення опалювальної системи дозволить заощаджувати на комунальних послугах у перспективі. А використання альтернативних джерел енергії забезпечить більшу незалежність у генерації електроенергії, опаленні та нагріванні води.

Процес отримання «Енергокредиту»

Все просто: зверніться до менеджерів фінансової установи чи банку, який ви вбрали, або заповніть заяву на сайті. Після цього вас проконсультують та дадуть відповіді на всі ваші питання.

Для оформлення пільгової позики необхідно мати чинний паспорт громадянина України, ідентифікаційний код та довідку про доходи (у деяких випадках). Максимальна сума кредиту в Банку Львів за програмою «Тепла оселя» становить 520 000 грн, а термін його дії — 36 місяців (або 48, якщо позика використовується на покупку товарів альтернативної енергетики).

Якщо сума покупки менша за 150 000 грн, додаткове заставне майно не потрібно. У разі більшої суми заставою може бути куплене обладнання (наприклад, для приватної сонячної електростанції чи теплопомпової системи для опалення).

Вибір оптимальних рішень для енергозаощадження

У межах програми «Енергокредит» кожен українець може скористатися «Теплим кредитом» для витрат на енергоощадні матеріали та системи опалення. Ця можливість сприятиме підвищенню комфорту та зменшенню витрат на енергію.

Цільове призначення цієї програми може бути досить різноманітним. Воно передбачає встановлення:

  • приватної сонячної електростанції;
  • системи сонячного теплопостачання;
  • системи гарячого водопостачання;
  • теплопомпової системи для опалення водою або повітрям.

Крім того, до нього входить утеплення зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаментів для ефективного енергоощадження, а також використання світлопрозорих конструкцій з енергоощадним склом та встановлення ефективних систем опалення.

Ефективне кредитування для енергоефективних рішень

Банк Львів у рамках програми «Енергокредит» надає можливість отримати до 520 000 гривень на покупку енергоефективного обладнання та матеріалів.

Максимальний термін кредитування становить 4 роки, проте Банк Львів пропонує можливість дострокового погашення без нарахування додаткових відсотків, штрафів або таємних комісій. Схема погашення базується на ануїтетній системі, що означає рівні щомісячні внески.

«Теплий кредит» є ключовим інструментом у підтримці енергоефективності, сприяючи успішному впровадженню заходів з енергоощадження та скороченню витрат на опалення та кондиціювання приміщень.

Джерело: Сайт www.banklviv.com

Похожие публикации


Наверх