онлайн казино Украины

У Чернігові стартували Дні сталої енергії

У Чернігові у кінці вересня проводиться традиційний Тиждень сталої енергії. Це загальна назва для низки заходів, спрямованих на популяризацію ідеї енергозбереження через раціональне використання ресурсів. Модератором ініціатив з енергоефективності виступає Управління економічного розвитку міста Чернігівської міської ради.

Проведення Тижня сталої енергії вже третій рік поспіль відбувається в рамках Угоди мерів, яку підписав і Чернігів.

Довідково. Угода мерів – ініціатива, започаткована Європейським Союзом, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади. Вони беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях. Слідуючи цим зобов’язанням, підписанти Угоди прагнуть скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 20% до 2020 року, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.

Як розповів начальник профільного відділу Управління економічного розвитку міської ради Роман Мовчан, цього року організатори Тижня сталої енергії в Чернігові відійшли від святкового і розважального формату. Натомість проводяться два великих спеціалізованих семінари за участю науковців і практиків. Збільшать також акцент на поширення інформації про нові практики енергоефективних заходів через ЗМІ. Окрім того, по школах міста розповсюджуються яскраві плакати з науковими фактами про те, як прості заходи дають суттєву економію енергоресурсів.

Перший з двох семінарів, цільовою аудиторією якого є представники ОСББ міста, відбудеться 25 вересня в конференц-залі "Світогляд". У ході семінару будуть розглядатися питання щодо особливостей впровадження заходів з енергозбереження та використання енергоощадних технологій у житлових будівлях. Програма семінару тут. Для участі в семінарі потрібно зареєструватися.

  • 0
Добавлено: 25-09-2018, 08:26
0
655

Похожие публикации


Наверх