Україну ми можемо змінити тільки разом

Україну ми можемо змінити тільки разомПередвиборчі перегони впритул підійшли до свого фінішу. Вже за кілька днів виборчі дільниці відчинять двері, аби ми з вами, дорогі чернігівці, зробили свій вибір, визначивши, хто представлятиме Чернігів і Чернігівщину у головному законодавчому органі держави – Верховній Раді.

Я не перебільшу, якщо скажу, що 28 жовтня – це не просто день виборів.

Це екзаменаційний день для кожного з нас.

Адже від того, наскільки відповідально і зважено ми підійдемо до нього, наскільки правильним і розумним буде наш вибір, залежить дуже багато. Кожен з нас має усвідомлювати, що він голосує як за майбутнє України, так і за своє власне майбутнє.

А це означає, що вже сьогодні ми маємо відповісти собі на два важливі запитання: по-перше, якою ми хочемо бачити нашу державу завтра, і, по-друге, як ми хочемо жити завтра? Якщо набридло бути кріпаками, рабами, вигнанцями на власній землі, якщо нестерпно почуватися зневаженими й ошуканими, якщо втомилися від задекларованих владою «покращень», «стабільності», «добробуту», то ми мусимо, ми просто зобов’язані змінити нинішню владу і привести до керма держави нових, молодих, розумних, амбітних і сильних лідерів. Тільки вони здатні змінити Україну і шляхом відновлення економіки, відродження моральних та соціальних стандартів впевнено повести її до добробуту і процвітання, до могутності й авторитетності з-поміж держав світу.

Така сила, яка спроможна підняти Україну з колін, не дати їй остаточно скотитися в прірву, сьогодні є. Це партія «УДАР» на чолі зі своїм лідером Віталієм Кличком – здорова, демократична, патріотична сила, яка здатна завдяки нам з вами, нашому вибору перемогти, щоб розбудовувати Україну як могутню, сильну і заможну державу. Я, напевне, повторюся, але час «УДАРу» справді настав.

Нині наша політична сила попри дуже жорсткий тиск з боку влади, попри брехню і бруд, якими щедро поливають і її саму, і її лідера можновладці, впевнено підвищує свій рейтинг, розширює і власні лави, і коло прихильників та симпатиків. Нині, як свідчать соціологічні дослідження, «УДАР» перебуває на другому рядку у рейтингу симпатій українців. Але, переконаний, що й це не межа.

Головну мету своєї участі у парламентських виборах «УДАР» вбачає у відстороненні партії Регіонів від влади та захист української незалежності. Саме з цим пов’язаний такий шалений спротив, який чинять можновладці нашій політичній силі. Особливо це помітно в останні передвиборні дні. А це означає, що влада боїться зростання рейтингу Віталія Кличка. І тому чинить і адміністративний, і судовий тиск на «УДАР», порушує нові кримінальні справи проти представників партії, намагаючись їх залякати, не допустити їхньої перемоги на парламентських виборах.

Проте «УДАР» не боїться хижого оскалу влади, він незламний, а завдяки вашій підтримці вийде у переможці. І разом ми змінимо життя. Наша сила в єдності!

Тому я як голова міського осередку партії «УДАР» закликаю вас, шановні чернігівці, прийти 28 жовтня на виборчі дільниці і віддати свої голоси за нашу політичну силу та її.

Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" у виборчому списку під номером 17.

Знайте, що голосуючи за «УДАР», ви обираєте нову Україну – державу рівних можливостей для всіх її громадян, де закони пишуться для всіх і виконуються всіма, де поняття «влада і корупція» – несумісне, де молодь матиме роботу, а люди поважного віку – гідну пенсію.

Якщо ми хочемо жити в заможній і сильній державі, за яку не просто несоромно, а якою хочеться пишатись, давайте прийдемо і проголосуємо за «УДАР» в ім’я нашого кращого майбутнього. Адже Україну ми можемо змінити тільки разом з вами!

Юрій ТАРАСОВЕЦЬ,

голова Чернігівського міського осередку партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 25-10-2012, 11:45
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх