Олександр Соколов вирішив проблему Ялівщини!

Олександр Соколов вирішив проблему Ялівщини!Ялівщина отримає статус регіонального ландшафтного парку. Ключ до вирішення долі урочища підібрав Олександр Соколов.

Мер вже домовився про підтримку цього питання з головою обласної ради Анатолієм Мельником і на черговій сесії ініціював звернення до обласних депутатів:

– Пропоную порушити клопотання перед Чернігівською обласною радою щодо надання статусу регіонального ландшафтного парку в урочищі «Ялівщина», - зачитав проект рішення міської ради Олександр Соколов.

Виявляється, зміна статусу зелених зон – не належить до компетенції міської ради. Хоча цією проблемою місцева влада займається вже четвертий рік й за кошти міського бюджету розробила проекту документацію урочища.

– Згідно діючого законодавства, питання надання статусу зеленим зонам – виключна компетенція обласних рад, Київської та Севастопольської міськдержадміністрацій, - підкреслив міський голова. – Ми з вами довго йшли до цього. 2008-го року міська рада зарезервувала територію лісопарку. Тоді ж ми замовили проект функціонального використання цієї території. 2011-го року наклали мораторій на передачу у власність, оренду та зміну цільового призначення земель Ялівщини. Враховуючи важливість цього об’єкту для міста, щоб зняти будь-який політичний наліт з цієї проблеми, будемо спільно з головою обласної ради вирішувати це питання. Ми передаємо обласній раді усі наші документи.

Межі майбутнього парку на основі напрацювань міської ради визначать спільно Державне управління охорони навколишнього природного середовища та Державне управління земельних ресурсів.

Та найцікавіше, що опозиційні депутати, які ще вчора так «вболівати» за Ялівщину, що підняли її на знамена своєї передвиборчої боротьби, у сесійній залі відмовилися голосувати за проект. Жоден депутат з фракції «Батьківщини» не проголосував за це питання.

– Ви показали свою позицію. У лісопарку ви «за», а в сесійні залі, де конкретно вирішується це питання, ви «проти», – так прокоментував поведінку опозиціонерів Олександр Соколов.

шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 3-09-2012, 11:19
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх