онлайн казино Украины

"Золотий берег" до купального сезону підготувався!

"Золотий берег" до купального сезону підготувався!За словами начальника управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Володимира Кривенка, на сьогодні комунальними службами повністю проведено комплекс робіт щодо приведення берегової зони річки Десна в районі пляжу «Золотий берег» та прилеглої території до належного санітарного стану. Цього року із міського бюджету на проведення цих робіт виділено 99 тис. грн.

Комунальники розчистили дерева від сухого гілля, очистили берег у районі купальної зони від кущів та парослі, здійснили ремонт та встановлення необхідного пляжного та санітарно-технічного обладнання (питних фонтанчиків, кабін для переодягання, туалетів, сміттєзбірників), пофарбували дитяче ігрове обладнання.

Також проведено грейдерні роботи з вирівнювання берегової зони та завезено 130 тонн піску для впорядкування берегу та для улаштування волейбольної площадки.

5 червня розпочато обстеження та очищення від сторонніх предметів дна пляжу, огородження акваторії пляжу буйками. На проведення цього комплексу робіт із міського бюджету виділено 35 тисяч гривень.

«Особлива увага приділяється питанням обладнання рятувального та медичного постів на пляжі», – зазначив В. Кривенко.

Щодо інших популярних місць відпочинку біля води, які мають статус «зон відпочинку» — в районі готелю «Брянськ», човнової станції, за пішохідним мостом, в районі Лісковиці та Ялівщини, вони приведені у порядок комунальним підприємством «Зеленбуд», а також за участі й допомоги підприємств, установ та громадськості міста.

  • 0
Добавлено: 13-06-2012, 09:26
0
264

Похожие публикации


Наверх