Пляжний сезон у Чернігові відкриють 6 червня: "Золотий берег" готують до масового відпочинку

Офіційне відкриття міського пляжу «Золотий берег» цього року заплановане на 6 червня. Відповідно до розпорядження "Про підготовку та відкриття купального сезону 2020 року" створена комісія для контролю за підготовкою міського пляжу «Золотий берег» та інших місць відпочинку людей біля води до купального сезону 2020 року.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міськради.

У місцях масового відпочинку людей на водних об’єктах Чернігова будуть виставлятися сезонні рятувальні пости, водолазами обстежується дно водойми в цих місцях, оформлюється Паспорт на відкриття та функціонування міського пляжу «Золотий берег».

Зараз пляж активно готують до відкриття, а саме підфарбовують конструкції, підприємці готують до роботи фудзону та завозять продукти.

За словами керівника КП «Паркування та ринок» Миколи Гоголя, пісок цього року на пляж додатково завозити не будуть, він у хорошому стані і його достатньо. Також зроблять нове і більш зручне огородження місця для купання малечі, а на в’їзді на пляж, як завжди, стоятиме електрокар для людей з інвалідністю.

До самого пляжу курсуватиме автобус маршруту №15.

Одним з капітальних оновлень пляжу було кронування великих верб вздовж межі піщаної коси. Як розповів Микола Гоголь, це було зроблено через те, що дерева поважного віку стали небезпечними при вітрі. Від одного з них дуже велика гілка відламалася і впала, пошкодивши дві металеві кабінки для переодівання і лавку. Щоб не ризикувати життям відпочиваючих, дерева підрізали.

  • 0
Добавлено: 30-05-2020, 07:34
0
353

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх