На вулицях Чернігова поліція проводить рейди та шукає порушників карантину

За дотримання карантину на Чернігівщині слідкують 68 рейдових груп. До їхнього складу, окрім поліцейських, входять представники Держпродспоживслужби, Національної гвардії, муніципальної варти, різноманітні громадські формування та просто небайдужі громадяни. Раніше в області працювало 24 подібні групи.

Такі дані оприлюднив сектор комунікації ГУНП.

У Чернігові, зважаючи на посилення карантинних заходів з 5 квітня, правоохоронці відпрацьовують громадські місця, пасажирський транспорт, а також ринки, торгівельні заклади, перукарні тощо.

Поліція перевіряє їх на дотримання карантинних заходів: режиму носіння масок, соціальної дистанції та заходів дезінфекції.

Адміністрацію торгівельних закладів поліцейські попереджують про необхідність дотримуватися встановлених обмежень, у тому числі максимальної кількості покупців, контролювати соціальну дистанцію на касах, необхідність дезинфікувати приміщення тощо.

З 2 квітня поліцейські Чернігівщини склали 106 адміністративних матеріалів. Більшість із них складені на громадян, що нехтують карантинними нормами і категорично відмовляються вдягати захисну маску.

Ще 6 адмінпротоколів поліція склала на керівників підприємств, установ та організацій, які грубо порушили карантинні обмеження.

  • 0
Добавлено: 8-04-2021, 07:39
0
114

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх