онлайн казино Украины

Від сьогодні у Чернігові діють нові карантинні обмеження: школи закриті, транспорт – за перепустками

З понеділка, 5 квітня, у Чернігові набрали чинності запроваджені наприкінці минулого тижня додаткові карантинні обмеження. Причина – стрімке зростання нових хворих, у яких діагностовано коронавірусну інфекція.

Нагадаємо, відповідні рішення були ухвалені у п’ятницю, 2 квітня на комісії з питань надзвичайних ситуацій та під час засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

Транспорт за перепустками
Громадський транспорт у Чернігові з 00:00 понеділка, 5 квітня працює у режимі спеціальних перевезень – так, як це було навесні минулого року.

В салон пасажир зможе потрапити лише за кількох умов: наявність тимчасової перепустки, наявність вільних місць для сидіння у салоні та з дотриманням усіх протиепідемічних норм (зокрема – правильне носіння маски, яка має закривати рот та ніс).

Пасажиру з тимчасовим посвідченням у транспорті потрібно при собі мати паспорт. Оплата проїзду – згідно зі звичайними тарифами.

У вихідні громадський транспорт перевозитиме пасажирів теж за наявності тимчасових посвідчень, але працюватиме з 6:00 до 10:00 та з 16:00 до 20:00.

Минулорічні перепустки лишаються дійсними. Для отримання нових тимчасових посвідчень керівникам підприємств/установ/організацій потрібно надати до Чернігівської міської ради (вул. Магістратська, 7, каб. 21) заявки (клопотання на ім’я міського голови у довільній формі), в яких зазначити: назву організації, кількість необхідних посвідчень для працівників, імена та прізвища, серії та номери паспортів тих, кому буде видане тимчасове посвідчення.

За цими списками посвідчення в Чернігівській міській раді будуть видаватися в тому числі в суботу і неділю, з 9.00 до 17.00.

Школи – зачинені, дитсадки працюють
Також від понеділка, 5 квітня, у Чернігові забороняється відвідування закладів освіти незалежно від форми власності.

Для всіх учнів з 1 по 11 класи навчання у школах відбуватиметься дистанційно. До цього дистанційно навчалися лише школярі 5-11 класів, тоді як початкова школа навчалася у звичайному режимі.

Дитячі садочки працюють – для них зроблено виняток.

Також заборонена робота усіх гуртків та секцій, позашкільних навчальних закладів.

Без кави та розваг
Крім того, рішенням виконавчого комітету заборонено відвідування кінотеатрів (інші заклади культури припинили роботу раніше).

Також чиновники заборонили роботу закладів харчування, які продають каву та інші напої «з вікна». Це пояснюється тим, що такі точки – місця великого скупчення людей.

При цьому ресторани на виніс і на доставку можуть працювати.

Ще одна норма – заборона на відвідування міського кладовища «Яцево» у вихідні дні (у робочі дні відвідування дозволено). Тут причина така сама – ризик утворення великого скупчення людей.

Перспектива
Муніципальна варта та поліція слідкуватимуть також за роботою ринків на предмет дотримання усіх карантинних заходів, зокрема носіння відвідувачами масок та дотримання соціальної дистанції. Якщо будуть виявлені зауваження щодо недотримання заходів безпеки, ринки теж будуть закриті.

Звертаючись до членів комісії та всіх чернігівців, міський голова Владислав Атрошенко попередив: якщо кількість хворих на ліжках у лікарнях буде стрімко збільшуватися і в стаціонарах буде більше 370 пацієнтів, то у місті вимушені будуть зупинити й роботу дитячих садочків, продовольчих ринків, а також роботу взагалі всіх видів бізнесу, де відбувається скупчення людей. Тобто оголошуватиметься 100%-й локдаун, коли буде закрито абсолютно все, крім критично важливої інфраструктури.

  • 0
Добавлено: 5-04-2021, 08:11
0
756

Похожие публикации


Наверх