онлайн казино Украины

Червона зона для Чернігова. Як обмеження діють

З понеділка, 29 березня, Чернігівська область перейшла до «червоної» зони карантину. Відповідне рішення сьогодні ухвалила на позачерговому засіданні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Від опівночі 29 березня на території Чернігівської області діє червоний рівень епідемічної небезпеки з відповідними карантинними обмеженнями.

Як зазначив під час засідання заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, в області значно зростає захворюваність на коронавірус COVID-19.

«За останній місяць захворюваність зросла в 4 рази. За останній тиждень приріст на 35%. Також зростає і кількість госпіталізацій. В області на 51% збільшився рівень госпіталізації в порівняні з попереднім тижнем», – наголосив Віктор Ляшко.

Він уточнив, що на Чернігівщині протягом трьох днів перевищено дві з п’яти ознак, встановлених постановою Кабінету Міністрів щодо адаптивного карантину: рівень госпіталізацій та тижневу динаміку рівня госпіталізацій. Тому і було вирішено запровадити в області «червоний» рівень.

Які обмеження для Чернігова

У «червоній» зоні передбачено введення жорстких карантинних обмежень.

Заборонено:

1. Діяльність барів, ресторанів, кафе тощо, крім здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос і закладів громадського харчування в аеропортах.

2. Приймання відвідувачів закладами культури і проведення культурних масових заходів (крім автокінотеатрів, історико-культурних заповідників).

3. Діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів (крім спортсменів).

4. Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів.

5. Діяльність непродовольчих ринків.

6. Відвідування закладів освіти незалежно від форми власності (крім дитсадків, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів).

7. Приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності.

8. Приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах (крім винятків)

Винятки

• від 60 % і більше площі – під продуктами харчування, лікарськими засобами засобами гігієни, побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими ЗМІ, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, пальним.

• надання фінансових послуг, інкасації, перевезення валютних цінностей;

• оператори поштового зв’язку;

• медична практика, ветеринарна практика;

• автозаправні комплекси (без зон харчування);

• СТО;

• ремонт комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку;

• перукарні та салони краси (за попереднім записом);

• надання телекомунікаційних послуг.

Транспортні питання (заборона чи обмеження роботи) Кабмін віддав до повноважень місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Наразі у Чернігові не ухвалено додаткових обмежень крім перевезення пасажирів виключно у обсягу місць для сидіння.

Похожие публикации


Наверх