онлайн казино Украины

Чернігів та вся Чернігівська область – в безпечній зоні щодо коронавірусу. Але все може змінитися

Центральна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні 31 липня визначила регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19.

До червоної зони, де протягом тижня діятимуть найбільш жорсткі карантинні обмеження, потрапило три регіони – міста Луцьк та Тернопіль і Кіцманський район Чернівецької області.

Тут – найбільш складна ситуація з темпами розповсюдження коронавірусу, тож має бути заборонена робота громадського транспорту, закладів освіти, закладів громадського харчування (кафе, ресторани) і торгових центрів.

Помаранчева зона – близька до критичних показників за розповсюдженням COVID-19. Тут не можуть працювати спортзали та фітнес-центри, діють обмеження на масові заходи, заборонена робота нічних клубів у нічний час.

До помаранчевої зони у Кабінеті міністрів віднесли міста Львів, Івано-Франківськ, Бережани (Тернопільська область), та сім районів Волинської, Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей.

В жовтій зоні опинилися Закарпаття, та окремі райони Вінницької, Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей.

Решта України, в томі числі Чернігів та усі райони Чернігівщини – в зеленій зоні. Втім, це не означає, що тут скасовані правила носіння масок у громадських місцях, дезінфекції, тощо.

Поділ регіонів на відповідні зони буде переглядатися кожної п’ятниці. На основі показників темпів поширення корона вірусної інфекції, область, місто чи район можуть перейти з однієї групи в іншу. Діятиме відповідне рішення протягом тижня – до наступного засідання комісії.

Усього для визначення, до якої із зон належить той чи інший регіон, застосовуватися такі показники:

• завантаженість в лікарнях – не більше 50 % відведених ліжко-місць

• середня кількість проведених тестів – не менш 24 на 100 тисяч населення

• коефіцієнт виявлення випадків інфікування - не більше 11%

• показник динаміки зростання випадків інфікування – не більше ніж 10%

Перехід в ту чи іншу зону відбуватиметься при перевищенні показників 5 днів поспіль.

  • 0
Добавлено: 3-08-2020, 08:09
0
544

Похожие публикации


Наверх