онлайн казино Украины

Як у Чернігові будуть їздити тролейбуси наступні 8 днів

У зв’язку з перекриттям частини вулиці Шевченка (від вул. Міхнюка до вул. Молодчого) з 8 по 15 (включно) липня, управління транспорту розробило нові маршрути руху громадського транспорту.

Від 8:00 середи, 8 липня, до 20:00 наступної срееди, 15 липня, буде закрита для руху транспорту вулиця Шевченка в районі Красного мосту та будівлі СБУ.

У зв’язку з цим вносяться наступні тимчасові зміни у роботу громадського транспорту м. Чернігова:

• Тролейбуси маршруту № 1 рухатимуться від залізничного вокзалу до Головпоштамту за своїм маршрутом. Потім з проспекту Миру – лівий поворот на проспект Перемоги, через П’ять кутів та вулицю Молодчого – на звичний маршрут. У зворотному напрямку – така сама схема.

При цьому зупинки «вул. Кирпоноса», «Драмтеатр», «вул. Шевченка», «Красний міст» обслуговуватись не будуть.

• Тролейбуси маршрутів № 8 і № 9 тимчасово припиняють рух до закінчення перекриття руху автотранспорту по вулиці Шевченка. Відповідно буде збільшено кількість тролейбусів на маршруті № 9-а.

• Автобуси маршруту № 7 рухатимуться за своїм маршрутом по проспекту Перемоги до перехрестя з вулицею Молодчого, потім по вулицях Молодчого, Гетьмана Полуботка, Міхнюка, Шевченка і далі – за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках.

• Автобуси маршрутів № № 16, 27, 30 і 44 рухатимуться за своїми маршрутами по вулиці Шевченка до перехрестя з вулицею Молодчого, потім по вулицях Молодчого, Гетьмана Полуботка, Міхнюка, Шевченка і далі – за своїми маршрутами у прямому та зворотному напрямках.

Зупинки «Красний міст» з обох боків обслуговуватись не будуть.

Враховуючи завантаженість вулиць Міхнюка, Молодчого, Гетьмана Полуботка під час організації об’їзду перекритої ділянки, можливі збої у роботі громадського транспорту. Телефон для довідок – 675-013.

  • 0
Добавлено: 8-07-2020, 07:48
0
575

Похожие публикации


Наверх