онлайн казино Украины

Зміни руху тролейбусів у Чернігові через ремонт вулиць

Зміни руху тролейбусів у Чернігові через ремонт вулицьЗмінено рух громадського транспорту через заплановане перекриття двох вулиць у Чернігові для проведення ремонтних робіт.

Перекриті будуть вул. Шевченка для ремонту та вул. Мазепи – для завершення ремонту.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Перекриття вул. Івана Мазепи (від вул. Ремісничої до вул. Любецької) триватиме два дні: 14 і 15 серпня:
- тролейбус на маршруті №6 на ці дні відміняється.

- тролейбус на маршруті №4 замість повороту на вул.. Івана Мазепи буде їхати по пр. Миру, повертати на пр. Перемоги і по ньому – до виїзду на свій звичний маршрут.

- тролейбус на маршруті №5 відміняється, замість нього буде тимчасово запроваджений автобус №5-А. Цей автобус буде виїжджати на вул. Любецьку біля школи №13, повертати наліво на перехресті вул. Любецької з вул. Чорновола, далі – на пр. Миру до головпоштамту, там повертати направо на пр. Перемоги і їхати до вокзалу. У зворотній бік – тим же маршрутом.

- тролейбус №1 у бік вокзалу буде їхати прямо по пр. Перемоги.

Примітка. Щоб не створювати додаткової плутанини, цього розкладу громадський транспорт буде дотримуватися всі два дні навіть у тому випадку, якщо дорожні служби закінчать роботу раніше і рух вулицею Івана Мазепи для транспорту відкриють, наприклад, 15 серпня вдень.
Перекриття вул. Шевченка – до 31 серпня:

- з неділі, 13 серпня, у зв’язку з завершенням ремонту вул. Гетьмана Полуботка повертається на маршрут тролейбус №9. Перекриту вул. Шевченка він об’їжджатиме вулицями Кирпоноса та Єлецьку (колишню Белінського). Виїжджатиме на вул. Шевченка перед Красним мостом, як тролейбус №8.

- з цього ж дня відновлює рух і тролейбус №1. Об’їзд перекритої ділянки вул. Шевченка – як і в тролейбуса №9.

  • 0
Добавлено: 14-08-2017, 08:44
0
861

Похожие публикации


Наверх