онлайн казино Украины

5–7 липня буде перекрита вулиця 1 Травня для асфальтування

5–7 липня буде перекрита вулиця 1 Травня для асфальтуванняЗ 5 липня для проведення ремонту проїзної частини вул. 1-го Травня, на ділянці даної дороги від перехрестя з проспектом Перемоги до перехрестя з вулицею Грибоєдова, тимчасово перекривається рух транспорту.

Також вносяться зміни в роботу міського пасажирського транспорту.

Роботи планується завершити за 3 дні.

Тролейбуси на маршруті № 6 рухатимуться з вулиці Любецької по вул. І. Мазепи до Площі Перемоги, по проспекту Перемоги, проспекту Миру, вул. І. Мазепи, Любецька, Незалежності.

Тролейбуси на маршруті № 7 рухатимуться від 2-ї лікарні по вул. Рокосовського, Шевченка, Пушкіна, Гетьмана Полуботка, П’ятницькій, проспекту Перемоги і далі за своїм маршрутом у прямому напрямку та з проспекту Перемоги по вул. Кирпоноса, Шевченка, Рокосовського, Доценка до 2-ї лікарні у зворотному напрямку.

Автобуси міських маршрутів № 1, 8, 11, 12, 43 об’їжджатимуть ділянку дороги, де проводиться ремонт, за маршрутом: з проспект у Перемоги по вул. Гончій, Київській, 77 Гвардійської дивізії до перехрестя вул. 1 Травня з вул. Рокосовського і далі за своїми маршрутами в прямому напрямку та від перехрестя вул. Рокосовського з вул. 1 Травня по вул. 77 Гвардійської дивізії, Київській, Гончій, проспекту Перемоги і далі за своїми маршрутами у зворотному напрямку.

Тимчасово не будуть обслуговуватись зупинки «Ляльковий театр», «Палац дітей та юнацтва», «Школа № 5», «Вул. Грибоєдова».

  • 0
Добавлено: 5-07-2018, 11:22
0
701

Похожие публикации


Наверх