онлайн казино Украины

За два дні у Чернігові – відкриття пляжного сезону

Офіційне відкриття купального сезону на міському пляжі «Золотий берег» відбудеться у неділю, 7 червня, о 12:00, повідомили у міській раді. До цього планувалося зробити це днем раніше.

Управління культури та туризму спільно з управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради підготували низку заходів.

Зокрема, для гостей міського пляжу виступатимуть танцювальні колективи, вокалісти та інші виконавці міського Палацу культури. Дітей розважатимуть аніматори. Також проходитимуть спортивні тренування, ігри з міні-футболу, баскетболу, тенісу.

За словами директора комунального підприємства «Паркування та ринок» Миколи Гоголя, на пляжі проводяться активні роботи з відновлення інфраструктури, прибирання території, фарбування та ремонту конструкцій.

Завезені матеріали, які необхідні для роботи пляжу на сезон. Підприємці готують до роботи фудзону.

На жаль, погодні умови не дають змоги провести роботи з просіювання піску на березі. Вдалося лише провести поверхневу чистку від різного сміття, скла, каміння та інших речей. Додатково його завозити не будуть, він у хорошому стані і його достатньо.

  • 0
Добавлено: 6-06-2020, 07:13
0
459

Похожие публикации


Наверх