онлайн казино Украины

Малою кров’ю: новий водогін біля Ялівщини – мінус одне дерево

Малою кров’ю: новий водогін біля Ялівщини – мінус одне деревоСамосійну акацію, що виросла на бордюрі, довелося прибрати при прокладанні нового водогону біля Ялівщини. Усі інші дерева не постраждали.

Будівельники постаралися також максимально зберегти корені дерев, які подекуди проросли в грунті там, де зараз викопано траншею. Усі можуть побачити, що вони оголені, але не обрубані. Скоро траншею зариють і ці корені знову будуть у землі.

- Траншею для прокладання труби викопано не під дорогою і не під зеленою зоною, а виключно під тротуаром. До речі, спершу проектом було передбачено виконання робіт на зеленій зоні поблизу РЛП «Ялівщина», але за погодженням із замовником це було зкориговано. Ми ведемо роботи тільки під тротуаром - для того, щоб мінімізувати ту шкоду, яка може бути нанесена природі, - розповідає Руслан Виставнога, керівник цього будівельного проекту з боку підприємства-підрядника (ТОВ «УТБ-Ігжинірінг»).

Нову трубу прокладуть упритул до старої, за якою знаходяться інші мережі - тобто іще далі від дерев її перемістити було вже неможливо.

  • 0
Добавлено: 31-07-2019, 08:24
0
586

Похожие публикации


Наверх