онлайн казино Украины

Дороги і євровростандарти. Де тут Чернігів?

Дороги і євровростандарти. Де тут Чернігів?Наразі в Чернігові працює близько 600 водіїв і кондукторів. І саме у цій сфері фіксується серйозна нестача кадрів, оскільки люди звільняються і їдуть у пошуках вищої заробітної плати до інших міст чи закордон. Тому, на думку заступника міського голови Олександра Ломако, найголовнішими задачами у сфері транспорту є підвищення заробітних плат та створення відповідних умов для праці.

Також важливими питаннями є оновлення міського громадського транспорту та ремонт доріг. За останні два-три роки відремонтовано дорожнє покриття на головних магістралях міста, капітально відремонтовані окремі ділянки та вулиці, відремонтована значна частина міждворових проїздів.

Перелік доріг, де проводитиметься ремонт, обирається виконавчими органами влади спільно з депутатами міської ради, а відповідна комісія розподіляє по адресах. При цьому дотримується баланс між центром міста, де перебуває більше автомобілів, жителів та гостей міста, та окраїною міста, де також проживає багато чернігівців. Перевагу мають також дороги, які у незадовільному стані. Крім відновлення доріг, акцент робиться на покращення інфраструктури: розмітка, освітлення і безпека водіїв та пішоходів.

Детальніше про розвиток галузі автоперевезень, нестачу кадрів у сфері транспорту і про те, як чернігівські дороги можуть стати найкращими в Україні, йдеться у черговому випуску програми «Pro бізнес» телеканалу «Дитинець».

  • 0
Добавлено: 30-10-2018, 09:15
0
833

Похожие публикации


Наверх