До міського голови звертаються по... покращення побутових умов

До міського голови звертаються по... покращення побутових умов Сьогодні до Олександра Соколова на особистому прийомі надійшло 19 звернень громадян. Усі звернення зареєстровані у відділі звернень громадян та соціальних питань міської ради, про що повідомив начальник відділу Сергій Кухаренко.

Переважна більшість звернень, що турбують мешканців міста, стосувалися вирішення соціально-економічних питань та житлово-комунальних проблем, покращення побутових умов. Міський голова взяв під особистий контроль проблемні питання та доручив їх виконання профільним заступникам і відповідним структурним підрозділам міської ради.

Під час проведення особистого прийому всі питання громадян, які звернулися до міського голови, були розглянуті. Заявникам надані кваліфіковані відповіді і роз’яснення. Крім того, про підсумки розгляду звернень всіх заявників буде повідомлено письмово.

Олександр Соколов запевнив, що законні вимоги та інтереси жителів міста при вирішенні проблемних питань з боку міської влади будуть враховані. Проте, ряд питань, з якими іноді звертаються громадяни, не входять до компетенції органів місцевого самоврядування, - пояснив міський голова.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 11-06-2012, 10:51
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх