онлайн казино Украины

Сплатили податки? То ще й «співфінансуйте» ремонт своєї вулиці!

Сплатили податки? То ще й «співфінансуйте» ремонт своєї вулиці!27 липня в Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Олександра Кириченка відбулося перше засідання комісії, яка створюється для організації роботи з благоустрою приватного сектору міста.
Комісія обговорювала проект «Програми розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору».
Цей проект, розроблений спеціалістами міської ради разом з депутатською ініціативною групою, а також депутатами Новозаводської та Деснянської районних у місті Чернігові рад, для багатьох жителів приватного сектору міста може стати реальною можливістю покращити умови свого проживання.
Йдеться про те, що після сплати податків з доходів, податку у вартості автомобільного пального та інших чернігівцям запропонують прямо фінансувати ремонт асфальту на вулиці. точніше, співфінансувати.
Про роботу із запровадження такої нової практики повідомляє прес-служба Чернігівської міськради. Зрозуміло ж, не згадуючи про сплачені чернігівцями податки.
«Співвідношення внесків мешканців і бюджету програма пропонує на рівні 30% на 70%. Проте, члени комісії запропонували й інші співвідношення, найбільш логічним і справедливим з яких було визнано оплату 20% мешканцями і 80% бюджетом (як і для ОСББ)», – йдеться у повідомленні міської ради.
Члени комісії також запропонували максимально спростити процедуру збору коштів населенням. Юридичному відділу міськради доручено запропонувати шляхи збирання коштів.
– І щоб … збудоване майно в комунальну власність. Щоб не виникло потім такого: «Я заплатив, тому оце мій шматок асфальту, не їздіть тут», – зазначив Олександр Кириченко.
– Почнемо з вулиць, які вже зараз готові до будівництв і ремонтів на умовах співфінансування, – сказав він також. – Якщо людина готова вкладати свої гроші, значить, там є гостра необхідність. Друга група – ті вуличкоми, які ще визначаються. Там ми робимо проекти, вносимо адреси в план на наступний рік – і поступово будуємо, починаючи з весни. Третя група – ті, хто чітко сказали: «Ми на умовах співфінансування нічого робити не будемо». Для цих вулиць у майбутньому можлива участь у якихось інших програмах, які у місті можуть з’явитися при наявності коштів. Але не в цій.
Комісія планує збиратися в міській раді щосереди об 11.00.

Добавлено: 29-07-2016, 08:27
0
0

Похожие публикации


Наверх