онлайн казино Украины

Перевізників треба контролювати, як і самих «контролерів»

Перевізників треба контролювати, як і самих «контролерів»Перевізників, які працюють на транспортних маршрутах Чернігова, варто прискіпливо перевірити на предмет дотримання Правил перевезення пасажирів, а контролерів з управління транспорту Чернігівської міської ради самих треба перевіряти на предмет корупції та лобізму інтересів перевізників.

У цьому переконані активісти формації «С14». Нещодавно вони спостерігали за роботою контролерів і зробили невтішні висновки щодо них.

Представники управління транспорту Чернігівської міської ради планово «відпрацьовували» на предмет порушень міський маршрут №44.

Проконтролювати роботу контролерів взялись громадські активісти з формації «С14», які раніше вже перевіряли міський пасажирський транспорт і зафіксували у відповідних актах численні порушення з боку перевізників.

Під час останньої перевірки на маршруті №44 були виявленні численні порушення Правил перевезення пасажирів.

З основних – неналежний санітарний стан салонів маршрутних таксі, неформений брудний одяг водіїв, відсутність відомостей про перевізника, відсутність інформації про проїзд для пільгових категорій пасажирів. В багатьох маршрутках брудні та порвані сидіння, а в деяких двері, заклеєні скотчем, що ставить під сумнів належний технічний стан самої маршрутки.

Все це мали фіксувати представники управління транспорту ЧМР у відповідних актах. Активісти готові були виступити в якості свідків та підписатись під кожним порушенням. Однак представники контролюючого органу всі вказані порушення фіксували не в спеціальних актах, а в блокнотиках. На запитання чому фіксація порушень відбувається з порушеннями представники транспортного управління відповів «Потому что! Так надо».

Після подібного роду перевірок більше не виникає жодних питань щодо стану маршрутних таксі і неадекватних водіїв на маршрутах. Одначе, напрошуються питання компетентності чиновників, яких утримують коштом платників податків. Про яке підвищення вартості проїзду може йти мова, коли перевізниками не виконуються елементарні Правила перевезення пасажирів, а управління транспорту впритул не бачить численних порушень?

  • 0
Добавлено: 23-10-2018, 08:21
0
663

Похожие публикации


Наверх