онлайн казино Украины

Атрошенко висуває ідею відеоспостереження в дитсадках і школах Чернігова

Атрошенко висуває ідею відеоспостереження в дитсадках і школах ЧерніговаДля посилення режиму безпеки в дошкільних навчальних закладах та школах міста Чернігова можуть встановити відеокамери.

Таку ініціативу висловив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

«Подія з викраденням дитини, яка днями трапилися в Києві, підштовхує до більш серйозних дій з посилення заходів безпеки в освітніх закладах та їх подвір’ях і загалом у Чернігові. На наступний рік необхідно передбачити фінансування на встановлення хоча б ще 100 відеокамер у місті по програмі "Безпечне місто"», – сказав він.

Обговорюючи питання безпеки в освітніх закладах, міський голова запропонував розробити окрему міську програму по встановленню приладів спостереження в коридорах та навколо будівель дошкільних закладів та шкіл міста.

Він також додав, що якщо будуть встановлюватися відеокамери, то потрібно передбачити можливість створення батьківського порталу, за допомогою якого можна було би побачити на відео, що діється в коридорах та дворах навчальних закладів.

  • 0
Добавлено: 24-10-2017, 06:57
0
656

Похожие публикации


Наверх