онлайн казино Украины

Знову тепло в школах і дитсадках Чернігова

Знову тепло в школах і дитсадках ЧерніговаСтаном на 18 квітня до загальноосвітніх навчальних закладів та дитсадочків Чернігова відновлено теплопостачання.

Протягом цього тижня, якщо не буде різких змін погодних умов, школи, дитсадки та медичні заклади продовжуватимуть опалювати.
Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

На це акцентував особливу увагу Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко під час розширеної наради.
Раніше, згідно з розпорядженням міського голови від 3 квітня «Про закінчення опалювального сезону 2016-2017 років» у житловому секторі, бюджетних установах та інших підприємствах, установах та організаціях міста опалювальний сезон 2016-2017 років завершено з 00 годин 04 квітня 2017 року.

Втім, цим же розпорядженням рекомендовано продовжити опалювальний сезон у пологовому будинку Чернігівської міської ради та міській дитячий поліклініці №2.

З огляду на суттєве зниження середньодобової температури зовнішнього повітря управління освіти визначило необхідність продовжити теплопостачання до загальноосвітніх, дошкільних навчальних закладів відповідно до вимог санітарно-температурних норм для вказаних закладів, як це було рекомендовано розпорядженням міського голови.

Відсутність теплопостачання у загальноосвітніх навчальних закладах №№ 18, 21, 5 та дитячому садку №19 на підприємстві ПАТ "Облтеплокомуненерго» пояснили опломбуванням 2-х котелень на літній період.
Втім, це питання технічно має буде вирішено і впродовж дня теплопостачання до цих закладів буде відновлено. Про це повідомив голова правління ПАТ "Облтеплокомуненерго» Віктор Геращенко під час розширеної наради.

Крім того, згідно зі змінами до розпорядження міського голови від 4 квітня управлінню охорони здоров’я Чернігівської міської ради доручено також визначити необхідність продовження теплопостачання до закладів охорони здоров’я м. Чернігова, відповідно до вимог санітарно-температурних норм для вказаних закладів.

  • 0
Добавлено: 19-04-2017, 08:35
0
815

Похожие публикации


Наверх