Атрошенко розпорядився святкувати день ВДВ під контролем Хоніч

Атрошенко розпорядився святкувати день ВДВ під контролем ХонічЧернігівський міський голова Владислав Атрошенко видав розпорядження щодо підготовки святкування у Чернігові дня ВДВ.

Про заходи, які слід вжити, поки свято наближаєьться і буде тривати, сказано в розпорядженні «Про святкування річниці 1-ї Гвардійської армії та Дня Високомобільних десантних військ Збройних Сил України».

1. Організатору святкування "Оперативне командування "Північ" (Кравченко В. А.) розробити та погодити з виконавчими органами Чернігівської міської ради програму проведення заходів у місті Чернігові.
2. Управлінню культури та туризму Чернігівської міської ради (Савченко О. Ф.) передбачити фінансування урочистої церемонії нагородження членів Чернігівського міського громадянського об'єднання ветеранів 1-ї Гвардійської армії з нагоди 75-ї річниці її створення за рахунок бюджетних коштів, передбачених на фінансування заходів управління на 2017 рік.
3. Начальнику управління патрульної поліції у місті Чернігові Департаменту патрульної поліції Леонову О. В. вжити заходи з організації безпеки дорожнього руху, забезпечення публічної безпеки і порядку у місцях проведення заходів.
4. Начальнику Чернігівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Кагітіну С. Ф. забезпечити публічну безпеку і порядок у місцях проведення заходів.
5. Управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Куц Я. В.) забезпечити святкове оформлення Красної площі та своєчасне прибирання території, встановлення двох контейнерів для сміття, забезпечити встановлення турнікетів для обмеження руху автомобільного транспорту у місцях проведення заходу згідно з додатком.
6. Комунальному шляхо-будівельному підприємству (Николенко В. М.) забезпечити підключення звукової апаратури.
7. Управлінню охорони здоров’я Чернігівської міської ради (Кухар В. В.) забезпечити медичний супровід під час проведення заходів.
8. Комунальному підприємству «Муніципальна варта» Чернігівської міської ради (Хрустицький В. А.) забезпечити недопущення несанкціонованої торгівлі та самовільного заняття території проведення заходів для цілей господарської діяльності та розміщення торгівельних об’єктів.
9. Управлінню транспорту і зв’язку Чернігівської міської ради (Горбань Ю. В.) передбачити зміну маршрутів громадського транспорту на час проведення заходів.
10. Чернігівському міському відділу ДСНС України в Чернігівській області (Дьогтяр Р. М.) забезпечити чергування необхідної рятувальної техніки під час проведення заходів.
11. Відділу взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної та спеціальної роботи Чернігівської міської ради (Ткач А. В.) забезпечити координацію дій правоохоронних органів з організатором заходів.
12. Видатки на організацію та проведення заходів з нагоди святкування 75-ї річниці 1-ї Гвардійської армії та Дня Високомобільних десантних військ Збройних Сил України здійснити за рахунок бюджетних коштів, передбачених на фінансування заходів управлінь та відділів, комунальних підприємств міської ради, на 2017 рік.

Контроль за виконанням розпорядження покладається на заступника міського голови Ольгу Хоніч.

  • 0
Добавлено: 26-07-2017, 08:39
0
737

Похожие публикации


Наверх