Виробники уніфікують платформу для розробки на Smart TV

Виробники уніфікують платформу для розробки на Smart TV
Компанії LG Electronics і TP Vision, який виробляє телевізори Philips, заснували союз Smart TV Alliance, який займеться уніфікацією програмної платформи "розумних" телевізорів.

В даний час виробники використовують несумісні між собою рішення для створення різних додатків для телевізорів, які вони випускають. Це змушує розробників, які бажають охопити максимальну кількість споживачів, випускати й підтримувати безліч версій програм, що забезпечують ідентичну функціональність.

Члени Smart TV Alliance вже підготували першу версію безкоштовного інструментарію розробника для створення універсальних програм, які зможуть працювати на телевізорах різних виробників, що підтримують ініціативу. Інструменти розробника поширюються з офіційного сайту альянсу SmartTV-Alliance.org. Там же планується публікувати інформацію про вступ до альянсу нових членів.

Зокрема, до складу Smart TV Alliance готуються увійти ряд японських виробників телевізорів.

Як відомо, ТРК "Люкс" першою в Україні представила два сучасних україномовних сервіси для телевізорів Samsung Smart TV - "Новини24" та "Футбол24", які забезпечують телеглядачу повний спектр актуальних новин, пізнавальних програм та широке висвітлення світу футболу.

Додаток "Новини24" вже став одним із найпопулярніших у стандартному наборі Samsung Smart TV. Додаток забезпечує доступ до більшості репортажів Телеканалу новин "24".

Відео доступне як у Онлайн-трансляції, так і "за вимогою". Глядач сам визначає, що і коли йому дивитися, використовуючи для цього зручне меню.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 22-06-2012, 13:58
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх