В Opera Mini з’явилась "читалка" соцмереж

В Opera Mini з’явилась "читалка" соцмережКомпанія Opera Software випустила нову версію мобільного браузера Opera Mini, в якому з’явилася вкладка Smart Page.

Smart Page — сторінка, на якій збираються оновлення від друзів користувача з Facebook та Twitter та повідомлення з новинних сайтів. Користувач сам вибирає, на які сайти підписатися, однак браузер може рекомендувати йому ресурси на ту чи іншу тему.

Завантажити браузер можна на сайті Opera. Він призначений для мобільних телефонів з Java, телефонів BlackBerry і апаратів на платформі S60. Opera Mini доступний на кількох десятках мов, в тому числі і на українській.

Opera Mini використовує технологію стиснення трафіку, що дозволяє користувачам скоротити витрати на мобільний інтернет. У березні 2012 року браузер Opera Mini, за даними розробника, використовували 168 мільйонів людей.

Як раніше повідомлялось, нещодавно в інтернеті з’явились чутки про те, що найбільша у світі соціальна мережа Facebook збирається купити Opera Software.шаблоны для dle 11.2

Добавлено: 5-06-2012, 00:32
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх