онлайн казино Украины

Нестандартні двері, як вибрати розмір

Існують різні причини, що штовхають споживача на виготовлення дверей на замовлення. Серед них на першому місці стоїть проблема нестандартних дверних прорізів. На жаль, радянське минуле доставляє багатьом мешканцям старих багатоквартирних будинків неприємності у вигляді значних укосів стін і деформацій прорізів, які неможливо усунути в ході установки коробки.


Маючи такі недоліки конструкції, ми просто змушені погодитися на виготовлення нестандартних дверей на замовлення. Будуть двері ширше, вже або коротше, самому споживачеві встановити складно, адже деякі «умільці» примудряються приплюсувати або відняти до десяти сантиметрів, що після виготовлення виправити вже неможливо.


Ще більш схильне моді і естетичним міркуванням виготовлення міжкімнатних дверей. На замовлення впливає не тільки нестандартний розмір, а й форма отвору, товщина стін, наявність додаткових функцій (додаткова шумоізоляція, сантехнічні вимоги). У ціновій лінійці виготовлення міжкімнатних дверей на замовлення дуже індивідуально: буде це виготовлення дерев'яних дверей на замовлення або ж ви обмежитеся дверима з МДВ, замовите просте скло або загартоване, вітчизняну фурнітуру або імпортну.


Цілком можливо, що оптове замовлення на двері рівне за одним розміром забезпечить вам значну знижку, тоді як проста підгонка і додаткова комплектація дорогих колекційних моделей з елементами МДФ обійдеться чи не вдвічі дорожче. У будь-якому випадку під час виготовлення міжкімнатних дверей на замовлення потрібно уважно прорахувати з продавцем або заміряти з салону або фабрики, де ви берете продукцію, не тільки ціну самої базової моделі, а й додаткові витрати у вигляді фурнітури, декоративного оформлення, фьюзингу або гарту скла, а також вимірів і доставки.


При виготовленні міжкімнатних дверей на замовлення або використання готових дверних комплексів раціонально звернутися до тих виробників і дилерів, які можуть доповнити ваш дверний ансамбль антресолями, арками, панелями, виконаними в тому ж стилі і кольорі, що дозволить досягти гармонії навіть у найбільш вишуканому інтер'єрі.


  • 0
Добавлено: 8-08-2017, 14:26
0
1 369

Похожие публикации


Наверх