онлайн казино Украины

"Стандард" наблизився до плей-офф

"Стандард" наблизився до плей-оффНе відстаючи від лідерів. Здобувши ось уже п'яту перемогу за останніх шість матчів, "Стандард" залишається серед головних претендентів на участь у чемпіонському плей-офф бельгійського чемпіонату.
Футболісти "Берсхота" трималися у Льєжі майже увесь першйи тайм. Та вже в компенсований арбітром час Міши Батшуаї таки вивів господарів уперед. Отямитися від голу в роздягальну гості так і не змогли.

Незадовго після старту другої половини зустрічі перевага Стандарда сягнула двох м'ячів. Це Йелле ван Дамм хвацько пробив головою після подання із кутового. Крапку ж у зустрічі господарі поставили на 67-ій хвилині - автор вирішльного м'яча Езекіель - 3:0. "Стандард" повертається на п'яту сходинку, "Берсхот" лише за крок від зони вильоту.

Добавлено: 28-12-2012, 12:40