онлайн казино Украины

"Андерлехт" вирвав перемогу у “Кортрейка” на 90 хвилині

"Андерлехт" вирвав перемогу у “Кортрейка” на 90 хвилиніЧинний чемпіон рятується на останніх секундах. Брюссельський "Андерлехт", перегравши "Кортрейк" завдяки єдиному голу, закріпився на першій сходинці бельгійської Про-ліги.

Фаворит зустрічі з перших хвилин дав зрозуміти, що віддавати очки просто так не збирається. Атака за атакою ніяк не могла принести успіху господарям. М’яч, наче зачарований, не хотів залітати у ворота “Кортрейка”.

Варто відзначити блискучу гру голкіпера гостей Дарена Кіта. Чудовий шанс відкрити рахунок змарнував Лукас Білья, не реалізувавши пенальті наприкінці першого тайму.

Домігся свого "Андерлехт" лише на 90 хвилині. Фінальний штурм воріт гостей голом завершив Мбокані. 1:0.

Добавлено: 19-11-2012, 12:26