онлайн казино Украины

Поділили. "Таврія" - "Арсенал" - 1:1

Поділили. "Таврія" - "Арсенал" - 1:1"Арсенал" без розвідки одразу ж пішов вперед, і Шацьких навіть декілька разів доволі небезпечно пробивав по воротах господарів. Але пробивав або дещо неточно, або ж його удари блокували захисники сімферопольців.

“Таврія” ж обрала тактику контратак і на 24-ій хвилині установка Олега Лужного себе виправдала. Габовда пройшов правим флангом і прострілив - Калінічеку на дальній стійці залишилося лише переправити круглого у ворота.

“Арсенал” одразу ж пішов відіграватися, проте підопічним Кучука фатально не щастило на завершальній стадії атак. Зрештою перший там залишився за сімферопольцями. А у другому таймі господарі втратили чудову нагоду збільшити свою перевагу, тільки от Назаренку не зумів із позначки переграти Паньківа.

“Не забиваєш ти - забивають тобі” - це правило підтвердив Міколюнас на 61-ій хвилині, який зрівняв рахунок.

Часу до завершення поєдинку залишалося ще чимало, як, зрештою, чимало нагод було у команд аби відзначитися, проте одиниці на табло збереглися до фінального свистка.

Детальніше ж про матч дізнайтеся з нашої онлайн-трансляції “Таврія” - “Арсенал”.

“Таврія” - “Арсенал” - 1:1

Гол: Калініченко, 24 - Міколюнас, 61