онлайн казино Украины

"Палмейрас" здобув перемогу над "Ботафого"

"Палмейрас" здобув перемогу над "Ботафого"Цього разу вболівальників не розчарували. Бразильський "Палмейрас", який провалив старт внутрішньої першості, натомість зумів вдало розпочати свій шлях у Copa Sudamericana.

У домашньому матчі проти команди Кларенса Зеєдорфа "Ботафого" підопічним Луїша Феліпе Сколарі перемога далася не без везіння. На 17 хвилині першого тайму лише каркас воріт врятував "Палмейрас" від голу після чудового удару Андрезінью.

У ці ж ворота, щоправда вже у другій половині зустрічі, двічі зумів влучно пробити форвард господарів Ернан Баркос. На 46 хвилині аргентинець легко впорався із захисником та голкіпером, елегантно відправивши м’яч у сітку.

У середині другого тайму Баркос відзначився обвідним ударом із-за меж штрафного майданчика, знову легко вигравши свою дуель у суперників.

2:0 на користь "Палмейраса". Хто ж пройде до наступного раунду визначить матч-відповідь, який відбудеться 22 серпня у Ріо-де-Жанейро.