онлайн казино Украины

Чинний чемпіон "Корінтіанс" здобув своє перше очко

Чинний чемпіон "Корінтіанс" здобув своє перше очкоУ третьому турі бразильської Серії А "Корінтіанс" здобув своє перше очко. У домашньому матчі проти "Фігейренсе" "тімау" у більшості не змогли втримати перемогу.

Відкрити рахунок вдалось саме господарям. Зірватись вболівальників зі своїх місць на 34-й хвилині змусив Даніло. Після зрячої передачі партнера півзахисник класно пробив головою у протихід голкіперу.

А у середині другого тайму гості взагалі залишились у меншості. Андерсон Консейсау отримав другу жовту картку. Та навіть це не допомогло підопічним Тіте здобути три очки.

На 78-й захисники "Корінтіанса" проґавили у власному штрафному Кайо, який вдало замкнув простріл партнера - 1:1 у підсумку.

У турнірній таблиці чемпіон на принизливій 18-й сходинці. "Фігейренсе" - наразі сьомий.