онлайн казино Украины

Відкриті зманання з настільного тенісу в Десні

Відкриті зманання з настільного тенісу в ДесніПро це „Високому Ваду” повідомив представник Чернігівського регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Віктор Ануфрієв.

У змаганнях взяли участь 11 команд у складі 3 учасників у кожній.

Окрім представників військових частин навчального центру ракетку в руки взяли й спортсмени з міст Остер та Козелець, а також мешканці селища Десна.

Турнір проходив на базі спортивної зали 354-го навчального механізованого полку.

Відтак у запеклих баталіях перше командне місце виборола команда навчального механізованого полку. Друге місце – за гравцями селища Десни, третє місце посіла команда навчального зенітно-ракетного дивізіону.

В особистому заліку абсолютним чемпіоном тенісного турніру став офіцер 354-го навчального механізованого полку майор Євген Савенок. У змаганнях він не програв жодної партії.

Начальник фізичної підготовки та спорту навчального центру капітан Владислав Суспо нагородив переможців грамотами та подарунками:

- Тенісний турнір в «Десні» проходить не вперше, - сказав Владислав Суспо. – У навчальному центрі діє спортивна секція з настільного тенісу. Можна твердо сказати, що ракетку в руках вміє тримати майже кожен солдат та офіцер. Вважаю, що кращі військові тенісисти мають хороший потенціал і можуть позмагатися навіть з цивільними колегами на обласних та національних змаганнях.

  • 0
Добавлено: 5-07-2012, 10:19
0
584

Похожие публикации


Наверх