онлайн казино Украины

Яценюк: Рада померла і не зможе розслідувати фальсифікації

Яценюк: Рада померла і не зможе розслідувати фальсифікації За словами одного з лідерів Об'єднаної опозиції Арсенія Яценюка, тимчасова слідча комісія з розслідування фальсифікацій результатів виборів навіть не встигне почати роботу, тому її фіктивінсть очевидна.

Виступаючи після голосування постанови щодо створення тимчасової слідчої комісії, Арсеній Яценюк заявив, що "метою цієї постанови є заговорення теми фальсифікацій".

"Бо Литвин і провладна більшість перелякались переліку конкретних прізвищ, які фальшували вибори. Вони начебто створюють слідчу комісію, знаючи про те, що ця слідча комісія навіть не розпочне свою роботу, бо цей парламент уже фактично помер", - вважає Яценюк.

"Тому мета прийняття цієї постанови одна – показати, що вони начебто будуть боротися з фальсифікаціями, які вони особисто зробили. Ми вкотре наполягаємо на тому, щоб поставити на голосування нашу постанову, яка має чіткий перелік як прізвищ, так і складу злочину, який був здійснений під час виборів. Фальсифікаторів треба притягнути до кримінальної відповідальності", - додав він.

Нагадаємо, Верховна Рада України створила тимчасову слідчу комісію по виборах у проблемних одномандатних округів для розслідування фактів фальсифікації.

Добавлено: 6-11-2012, 12:09
0
0

Похожие публикации


Наверх