онлайн казино Украины

ГПУ готове заводити справи на міністрів

ГПУ готове заводити справи на міністрівГенпрокурор Віктор Пшонка заявив, що прокуратура готова порушувати кримінальні справи проти нинішніх міністрів, якщо буде за що.

"Все залежить від них. У нас рівне ставлення до усіх, хто порушує закон, незалежно від того, про який орган державної влади або чиновника йдеться", - сказав Пшонка.

Генеральний прокурор зауважив, що ГПУ і так порушує багато справ проти чиновників, як теперішньої, так і попередньої влади.

"Думаю, що ми і так чимало порушуємо кримінальних справ щодо як членів минулого уряду, так і нинішнього за перевищення влади, за хабарі, за розкрадання бюджетних коштів", - сказав Пшонка.

Віктор Пшонка наголосив, що ці кримінальні справи не можна вважати політичними переслідуваннями.

"І це аж ніяк не політичні переслідування. Є факти, є докази, є результати експертиз. Як доказ - фігуранти, що втекли за кордон," - заявив Пшонка.

Щодо виборів, то Пшонка наголосив на тому, що політика його не цікавить.

"Ніхто з нині діючих співробітників прокуратури не балотується до Верховної Ради, тільки колишні прокурори, в тому числі і генеральні. Наскільки мені відомо, - це Святослав Піскун, Геннадій Васильєв", - розповів генпрокурор.

Додав Пшонка, що з листопаду кількість арештованих знизиться, адже частина підозрюваних перебуватиме під домашнім арештом заради економії державних коштів.

До слова, генпрокурор Віктор Пшонка перевів свого заступника Євгена Блажівського на посаду ректора Національної академії прокуратури України.

Добавлено: 5-09-2012, 12:09
0
0

Похожие публикации


Наверх