Пшонка і Кузьмін зустрілися з Власенком

Пшонка і Кузьмін зустрілися з ВласенкомГрупа народних депутатів фракції "БЮТ – Батьківщина" на чолі з народним депутатом і захисником Тимошенко Сергієм Власенком принесли до Генеральної прокуратури низку звернень.

Серед них – вимога зупинити досудове слідство у кримінальній справі ЄЕСУ (Єдині Енергетичні Системи України), а також закриття справи і вивезення Юлії Тимошенко за межі Качанівської колонії для обстеження та лікування.

Як повідомили у прес-службі ГПУ, отримані заяви зареєстровані у передбаченому законом порядку і будуть розглянуті у термін, передбачений чинним законодавством України.

Окрім генпрокурора Віктора Пшонки, у зустрічі також взяли участь перший заступник Генерального прокурора України Ренат Кузьмін та заступник Генерального прокурора Євген Блажівський.

"Нам довелося півгодини чекати під приймальнею, а потім ще й наполягати, щоб пан Пшонка прийняв нас особисто. Як ми почули, у нас різне розуміння правової природи рішення Європейського суду з прав людини, оскільки як і Мін’юст, Генпрокуратура вважає, що рішення Європейського суду носить рекомендаційний характер", - відзначив Сергій Власенко.


Источник: http://24tv.ua
шаблоны для dle 11.2

Политика Украина
Добавлено: 23-03-2012, 15:06
0
0

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх