онлайн казино Украины

80 пожеж і 13 трупів за 10 днів

80 пожеж і 13 трупів за 10 днів 81 пожежа зареєстрована за останні 10 днів на Чернігівщині.
13 чоловік загинуло.
Основними причинами лиха є порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації приладів опалення та електрообладнання, а також необережне поводження людей з вогнем.
Лише за добу з 24 на 25 грудня в області виникло 13 пожеж та загинуло 2 людини.
О 13:33 у Талалаївському районі до підрозділу МНС надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Новопетрівське по вул. Молодіжній. Подолавши відстань у 12 км, о 13:50 на місце події прибув з райцентру караул державної пожежно-рятувальної частини.
У цей час горіла одна із стін у середині старенького дерев’яного помешкання й останнє було щільно заповнено димом.
У ході гасіння, яке тривало 15 хвилин, рятувальники виявили в будинку тіло 92-річної господарки. Внаслідок пожежі пошкоджено 4 кв. м стіни та домашнє майно. Причиною лиха стало коротке замкнення освітлювальної електропроводки.
Інший трагічний випадок стався у Чернігові. О 15:00 до Територіального управління МНС надійшло повідомлення про пожежу в приватному житловому будинку по вул. Пухова. Коли через 4 хвилини на місце події прибув підрозділ МНС, горіння вже було ліквідовано мешканцями сусідніх помешкань.
На місці пожежі виявлено тіло 81-річного господаря будинку. Вогнем знищено штору та частину килима на кухні. Ймовірною причиною лиха стало необережне поводження чоловіка з вогнем.
У зв’язку з цим, Територіальне управління МНС у Чернігівській області закликає населення бути обережними при поводженні з вогнем, користуванні опалювальними та електричними приладами. Частіше звертайте увагу на стан печей, димарів з метою своєчасного очищення їх від сажі та виявлення й замурування тріщин.
Щоб уникнути загоряння від теплового впливу, не перегрівайте надмірно печі та котли. Слідкуйте, щоб відстань від них та електрообігрівачів до меблів, штор чи інших спалимих речей була не менше півметра.
Періодично перевіряйте зовнішній стан електромережі, вчасно проводьте її випробування, ремонт або заміну за допомогою уповноважених та те організацій. Користуйтеся електрообігрівачами тільки заводського виготовлення та ні в якому разі не залишайте їх або інші пожежонебезпечні прилади включеними без нагляду.
Пам’ятайте, що дотримання цих простих правил дозволить Вам не залишитися в холодну пору року без даху над головою, а головне - убезпечити власне життя та життя тих людей, які мешкають з Вами.

Добавлено: 25-12-2012, 11:59
0
0

Похожие публикации


Наверх