онлайн казино Украины

Небезпечне пічне опалення

Небезпечне пічне опаленняМайже кожної доби на Чернігівщині виникають пожежі внаслідок порушення протипожежних вимог при влаштуванні та експлуатації пічного опалення та електрообігрівачів.

Повідомляє управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області.

Це результат того, що в повсякденних турботах, рятуючись від холоду не всі мешканці звертають увагу на дотримання правил пожежної безпеки, допускають неуважність та безпечність, а це рано чи пізно закінчується пожежею.

Вночі 24 листопада у с. Хрещате Козелецького району сталася пожежа житлового будинку. 24-річний господар оселі прокинувся від запаху диму та зателефонував по "101". Оперативно до місця пригоди прибула пожежна команда з села Новий Шлях, а згодом на допомогу і рятувальники з райцентру. Більше години знадобилось рятувальникам аби остаточно ліквідувати пожежу. На щастя жертв та постраждалих немає.

Причиною пожежі послужила відсутність протипожежної відступки від опалювальної печі до дерев’яних конструкцій перекриття. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни.

З аналогічної причини виникла пожежа в 2-х поверховому житловому будинку у с. Красний Колядин Талалаївського району. 42-річна господарка помешкання вийшла у справах на вулицю, а через деякий час помітила дим, який виходив з під покрівлі. Жінка покликала на допомогу сусідів, які відрами з водою загасили полум’я. Згодом до місця пригоди прибув підрозділ МНС з райцентру, який остаточно і ліквідував пожежу. Вогнем знищено 3 кв. м. перекриття.

Несправна опалювальна піч спричинила пожежу приватного житлового будинку у с. Горбачі Бобровицького району. Пожежу помітили сусіди, коли майже вся покрівля оселі була охоплена полум’ям. Подолавши відстань у 25 км, до місця події прибули рятувальники з райцентру, які не дали вогню розповсюдитись на поруч розташовані споруди. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни та майно.

Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області ще раз звертається до населення з проханням періодично перевіряти стан приладів опалення, щоб вчасно виявляти тріщини чи видаляти наліт сажі. Ні в якому разі не перегрівайте печі, не розташовуйте поблизу них ліжка, меблі, дрова або інші спалимі речі, а також не залишайте вогонь без нагляду. Пам’ятайте, що дотримання правил пожежної безпеки допоможе Вам уникнути лиха й зберегти своє життя та майно.

Добавлено: 26-11-2012, 11:54
0
0

Похожие публикации


Наверх