онлайн казино Украины

Троє у вогні загинуло на Чернігівщині

Троє у вогні загинуло на ЧернігівщиніПовідомлення про пожежу житлового будинку в с. Велика Загорівка по вул. Перемоги надійшло 18 листопада о 10:38 до служби цивільного захисту Борзнянському районі - повідомляє Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області

Через 12 хвилин на місце події прибув підрозділ МНС.

Під час ліквідації пожежі, що тривала близько 10-ти хвилин, рятувальники виявили в кімнаті на ліжку тіло 56-річного господаря оселі.

Під час ліквідації пожежі, що тривала близько 10-ти хвилин, рятувальники виявили в кімнаті на ліжку тіло 56-річного господаря оселі. Вогнем пошкоджено в будинку 4 кв. м підлоги. Ймовірною причиною трагедії стало куріння у ліжку домовласника.

Цього ж дня о 10:55 у м. Прилуки з аналогічної причини виникла пожежа в одній з квартир приватного житлового будинку по вул. Котляревського.

Через 4 хвилини на місці пригоди працювали два відділення підрозділу МНС. Завдяки їх оперативним та професійним діям не допущено розповсюдження вогню в сусіднє помешкання.

Проте врятувати 70-річного господаря квартири та його 60-річну співмешканку було неможливо. Вони обидва загинули ще до прибуття рятувальників.

З початку року на Чернігівщині необережність при курінні вже стала причиною загибелі 44-х чоловік. Найчастіше винуватцями трагедії є люди в нетверезому стані.

У зв’язку з цим, Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області застерігає: уникайте куріння в оселі, а тим більше на ліжку. Не зловживайте алкоголем, ретельно гасіть недопалки та слідкуйте, щоб іскри від цигарки не потрапили на спалими речі.

Добавлено: 19-11-2012, 11:34
0
0

Похожие публикации


Наверх