онлайн казино Украины

Білорус залишив на митниці 300 старовинних монет

Білорус залишив на митниці 300 старовинних монетВелику кількість монет різних країн світу намагався незаконно вивезти за межі України білоруський колекціонера-нумізмат.
Його спробу припинили співробітники Чернігівської митниці та прикордонники у пункті пропуску «Нові Яриловичі» під час здійснення митного контролю рейсового автобусу «Київ-Гомель».
До початку митного контрою пасажирам запропонували заповнити митні декларації та провели усне опитування на предмет переміщення ними речей, що підлягають декларуванню або заборонені для переміщення через кордон. Після цього під час огляду салону автобуса та речей громадян у валізі одного з пасажирів виявили не задекларований вантаж.
Серед особистих речей громадянина знаходився пакет, в якому були загорнуті 310 монет іноземного та вітчизняного виробництва кінця ХІХ – середини ХХ сторіччя. Враховуючи те, що монети мають ознаки старовини, співробітниками митниці було складено протокол огляду місця події, а монети вилучені для проведення експертизи.
Згідно висновку експерта Чернігівського обласного історичного музею ім. В.В.Тарновського: 309 з наданих на дослідження монет визнані такими, що мають історичну цінність. Так як переміщення історичних цінностей через кордон можливо тільки за наявності спеціального дозволу уповноваженого органу контролю за переміщенням культурних цінностей.
За даним фактом співробітниками митниці складено протокол про порушення митних правил за статтями 471 та 472 Митного кодексу України. Санкції даних статей передбачають не тільки конфіскацію предметів правопорушення, а й накладення на порушника штрафу.

Добавлено: 6-12-2012, 10:50
0
0

Похожие публикации


Наверх