онлайн казино Украины

Контрабандні цигарки в Україну не потрапили

Контрабандні цигарки в Україну не потрапилиПасажирка рейсового автобуса «Гомель - Чернігів» намагалась незаконно ввезти в Україну майже 700 пачок цигарок.

Про це «Високому Валу» повідомила головний інспектор митниці зі зв‘язків з громадськістю - прес-секретар Стрижак Світлана.

Співробітники митниці та прикордонники виявили незадекларований вантаж тютюнових виробів 2 серпня під час здійснення митно-прикордонного контролю у пункті пропуску «Нові Яриловичі». У багажному відділенні рейсового автобуса у поліетиленовому пакеті та двох картонних коробках знаходилось 698 пачок цигарок з фільтром білоруського виробництва. Власником виявлених цигарок визнала себе громадянка України, яка не заявила про наявність цигарок в митній декларації.

Співробітники митниці складено протокол про порушення митних правил статтею 472 Митного кодексу України. Тютюнові вироби у кількості 698 пачок (або 13960 цигарок) вилучені.

УВАГА: згідно норм діючого митного законодавства громадяни можуть ввозити в Україну тютюнові вироби у кількості: 200 цигарок або 50 сигар чи 250 грам тютюну (або 250 грам цих виробів).

Добавлено: 3-08-2012, 11:51
0
0

Похожие публикации


Наверх