«Ніжинське лісове господарство» незаконно вирубувало дерева

«Ніжинське лісове господарство» незаконно вирубувало дереваПід час проведення планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ДП “Ніжинське лісове господарство” (м. Ніжин) екологічна інспекція у Чернігівській області виявила порушення вимог ст. 19 Лісового кодексу України, п. 2 “Порядку спеціального використання лісових ресурсів” та п. 43 “Санітарних правил в лісах України”.

Про подію «Високий Вал» повідомив представник екологічної інспекції в Чернігівській області.

У результаті перевірки встановлено:

- у Вертіївському та Іржавському лісництвах ДП “Ніжинське лісове господарство” виявлені факти пошкодження дерев під час розробки лісосік не призначених в рубку ростучих дерев сосни до ступеня неприпинення росту.

- у Кобижчанському та Носівському лісництвах ДП “Ніжинське лісове господарство” виявлені факти пошкодження дерев під час розробки лісосік не призначених в рубку ростучих дерев та захаращення суміжних виділів порубковими рештками.

Складені польові перелікові відомості.

ДП “Ніжинське лісове господарство” пред’явлена претензія про відшкодування шкоди у сумі 8 026 грн., заподіяних державі порушенням природоохоронного законодавства внаслідок пошкодження дерев до ступеня припинення і неприпинення росту не призначених в рубку дерев.

Добавлено: 30-11-2012, 11:43
0
0

Похожие публикации


Наверх