онлайн казино Украины

Проект енергозбереження Олександра Козачка втілять на Алеї Героїв

Проект енергозбереження Олександра Козачка втілять на Алеї ГероївНещодавно у Чернігові завершився перший етап регіонального проекту «Новий старт. 100 ідей для Чернігова».

Це — відкритий конкурс ідей модернізації нашого міста, який проводить Чернігівська обласна організація «Студентська республіка» за підтримки Сергія Березенка.
Головна мета проекту полягає у сприянні соціально-економічному розвитку Чернігова шляхом оголошення конкурсу на найкращі ідеї.
Проект є унікальною платформою для реалізації креативних ідей у будь-якій галузі економіки, бізнесу, освіти, науки та соціальної сфери.
Сергій Березенко обговорив результати конкурсу разом з його учасниками під час круглого столу та нагородив дипломом переможця Олександра Козачка, який презентував «Проект енергозбереження на основі використання сонячної енергії». Олександр придумав, як за допомогою сонячної енергії освітлити вулиці нашого міста.
– Дуже важливо щоб студенти генерували нові ідеї, які були б новим поштовхом для розвитку економіки країни. Сьогодні Олександр презентував дуже цікавий проект, який сьогодні особливо актуальний, адже дозволяє економити як ресурси, так і кошти, - розповів Сергій Березенко. За його словами ідею переможця проекту потрібно обов’язково реалізувати.
– Ми вже домовилися, що на основі ідей Сашка освітлимо Алею Героїв. Це буде перший, але не останній «старт-ап» в Чернігові, реалізований за допомогою активістів «Студентської республіки», - додав Сергій Березенко.
За словами Олександра Козачка, його проект передбачає встановлення сонячних батарей на будинках міста, для того, щоб освітлювати вуличні ліхтарі. - Одна батарея може освітити два ліхтарі, вартість такої батареї 9 тисяч гривень. Усе окупиться за 4,5 роки і більше не потрібно буде витрачати кошти на електроенергію, - пояснив юний вундеркінд.
До слова, чернігівські студенти презентували різноманітні ідеї на будь-який смак. Наприклад серед інших можна виділити наступні проекти: «Чернігів кіберспорт арена», «Бібліотека майбутнього», «Будівництво водного комплексу в Чернігові». Як бачимо, ідеї різноманітні, неординарні, креативні, а головне - реальні. За необхідного фінансування ці проекти можна втілити в життя.
До кращої трійки, окрім проекту Олександра Козачка потрапили також: ідея Артема Веремія «Ролери Чернігова» та «Проект випуску автобусів на гібридному двигуні на базі чернігівського автозаводу» яку презентував Володимир Іщенко.
За словами Сергія Березенка, сьогодні студенти разом зі своїми корисними ідеями повинні стати рушієм системних змін в країні. Тому він на далі підтримуватиме студентські ініціативи та допомагатиме з їхньою реалізацією.

Добавлено: 13-07-2015, 10:12
0
0

Похожие публикации


Наверх