Молодіжний конкурс «Громадський простір» (Publik Space)

Молодіжний конкурс «Громадський простір» (Publik Space)Чернігівська обласна агенція регіонального розвитку «Вектор» оголошує молодіжний конкурс «Громадський простір» (Publik Space).
Громадський простір, як об’єкт міського простору, – це доступне, комфортне, захищене і цікаве для проведення часу середовище.
Нова тенденція розвитку міста, коли старі підприємства відчиняють «двері» до міста, інтенсивно втілюється в розвинених країнах і сприяє створенню громадського простору.
Втілення в практику ідей Молодіжного конкурсу «Громадський простір» доцільно розглядати в районі Ремзаводу, на базі старого підприємства. Тут вже розпочато створення середовища «Publik Space RemZavod».
Конкурс «Громадський простір» (Publik Space) складається з 3 номінацій та 2 етапів.
Номінації:
Інноваційні ідеї розвитку туристичної привабливості
Соціальні проекти
Конкурс бізнес-ідей (стартапів)
Етапи:
І етап – це конкурс ідей. За поданими роботами до 15 лютого 2017 року, будуть визначені переможці, які отримають нагороди і здобудуть можливість участі в ІІ етапі. Преміальний фонд конкурсу: 50 тис. грн.
ІІ етап – це розробка проектів для участі у конкурсі на отримання грантової підтримки. Подача проектів на конкурс до 30 квітня 2017 року.

Добавлено: 21-12-2016, 10:34
0
0

Похожие публикации


Наверх