онлайн казино Украины

Геннадій Корбан: «Нинішня влада за розмахом зловживань навіть переплюнула Януковича»

Геннадій Корбан: «Нинішня влада за розмахом зловживань навіть переплюнула Януковича»Геннадій Корбан знайшов усіх своїх двійників і познайомив з ними чернігівських журналістів.
Виявляється, кандидати в народні депутати України по 205 округу Галина Корпан та Геннадій Карбан ще 16 червня мали зовсім інші імена – Ігор Євтушенко та Ірина Терещенко.
А вже 17 червня в них з‘явився новий паспорт, ім‘я, а разом з ним і нова – спільна прописка: м. Київ, вул. Юності, - повідомив представникам ЗМІ Чернігова кандидат в народні депутати України Геннадій Корбан.
Окрім паспортних даних, політик показав і фото двійників. Каже, такого зухвалого використання адмінресурсу йому ще в житті не доводилося бачити.
-Ані Майдан, ані події на Сході,на жаль, цю владу не змінили. І мені дуже прикро: поки наші хлопці ризикують життям там, тут у Чернігові відбуваються такі політичні маніпуляції, що їм би позаздрила і команда Віктора Януковича, - говорить Геннадій Корбан.
Одначе, на цьому сенсації на прес-конференції не закінчилися. Політик показав і інший цікавий документ – так звану соціальну угоду від провладного кандидата Сергія Березенка з його майбутніми активістами. Підписати саме цей «документ» нині активно пропонують виборцям агітатори Березенка.
Бланк виглядає вельми солідно – на якісному папері, з голограмою. Геннадій Корбан переконаний – всі ці технології вже були відпрацьовані у Києві під час балотування на пост міського голови Леоніда Черновецького. Тепер «молода команда» запроваджує цей метод і в Чернігові:
-Вартість друку одного такого аркуша коштує десь 10 гривень, а мені відомо, що їх замовили 46 тисяч примірників. Виходить, що тільки на завуальвоаний підкуп цей кандидат витратив вже близько півмільйона гривень.
Документ має швидше психологічний, аніж правовий вплив. Людина, коли бачить цей папір – лякається наслідків, тобто наявна маніпуляція. Одначе навіть після підписання угоди – жодної юридичної сили та немає. Це лише звичайний факт підкупа виборця, говорить Корбан. Прокоментував політик і події сумнозвісного вівторка 8 липня на чернігівському ОВК.
Виявилося, що прокуратура області у протизаконний спосіб вилучила документацію по 86 суб‘єктам виборчого процесу. Серед них були і відомі чернігівцям політики та політсили – Юрій Тарасовець, партія «Самопоміч», Олександр Барабошко, Михайло Барбарич та інші.
-Документів було вилучено стільки, що ніхто і досі не знає повного переліку. Цілком ймовірно, що серед цього стосу були і мої папери. Мені довелося вчора говорити з прокурором області, я питав на якій підставі правоохоронна структура дозволяє собі грубо втручатися у виборчий процес, до того ж, без відповідного рішення Центрвиборчкому. Одначе відповіді я так і не отримав. Єдине, що мені тоді сказали, що вилучені папери знаходяться у слідчому відділі СБУ. До чого тут вона – взагалі незрозуміло. Я питав: коли документи повернуть до ОВК- прокурор починає шукати слідчого, який вилучав ці подання. Людина має вельми знакове прізвище – Шмаровоз. Виявилося, що слідчий теж в СБУ. Ми пішли туди. Нас зустрів заступник начальника ГУ СБУ, який виконував обов‘язки очільника відомства. Ми запитали про слідчого та долю документів. На що нам сказали, що тут їх немає. Питання – де ж були ці папери два дні? І навіщо їх вилучали?
Згодом з‘ясували, що і заяви від людини, яка скаржилася на недостовірність цих документів – теж немає. Дізнатися її ім‘я теж не вдалося. Тобто, кримінальне провадження відкрили фактично на аноніма. Подібні силові кроки кандидат розцінює як спробу тиску на нього та інших суб‘єктів виборчого процесу.
-Тобто, якщо ці документи запросила б на вимогу Генпрокуратура або ЦВК а їх не було, ми були б позбавлені можливості отримати представництво у дільничних виборчих комісіях, а також подати своїх спостерігачів під час виборів на дільницях.
Жодного зрозумілого пояснення від голови ОВК Михайла Пунька представники Геннадія Корбана також не отримали. Як і відповідних правових оцінок щодо дій прокуратури області. Підсумував Геннадій Корбан зустріч з журналистами словами, що попри увесь бруд, він сам вірить у торжество справедливості і закону. І сподівається, що у день тиші все ж таки містянам вдасться відпочити від політичної агітації. А от у день виборів цілком можливий вал політичних провокацій. Тому закликав за будь-якої нагоди повідомляти про це правоохоронні органи.

Добавлено: 10-07-2015, 09:35
0
0

Похожие публикации


Наверх