День фармацевта на Чернігівщині

День фармацевта на ЧернігівщиніКерівники області та міста 13 вересня урочисто вшановували працівників фармацевтичної галузі. Перед початком святкового заходу вони оглянули виставку Чернігівського обласного історичного музею ім. Тарновського «Історія аптечної справи на Чернігівщині».

Повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Вітаючи присутніх, голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко наголосив, що упродовж останніх років Главою держави, Урядом країни приділяється значна увага питанням реформування та модернізації фармацевтичної сфери. Прийнято низку законодавчих актів, які регулюють діяльність галузі та наближають її до вимог і стандартів Євросоюзу.

Однією зі знакових подій року стала реалізація соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, зокрема, запровадження європейського підходу до забезпечення населення лікарськими засобами від артеріальної гіпертензії.

У ході реалізації цього пілотного проекту в області, як і по всій Україні, на ліки, визначені відповідною постановою Кабміну, ціни знизилися до 20%, що значно поліпшує доступ хворих до таких потрібних лікувальних засобів.

Керівник області зауважив, що місцеві органи влади і надалі робитимуть послідовні кроки щодо покращення медичного обслуговування населення області, у тому числі створюючи сприятливі умови для забезпечення якісними та безпечними ліками.

- Віримо, що спільними зусиллями ми зможемо досягти реальних результатів та піднести цю життєво важливу сферу на якісно новий рівень, виправдовуючи сподівання жителів Чернігівщини, - зазначив Володимир Хоменко.

Кращим працівникам фармацевтичної галузі області вручено відзнаки обласної державної адміністрації, обласної та міської рад.шаблоны для dle 11.2

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх