онлайн казино Украины

День місцевого самоврядування на Чернігівщині

День місцевого самоврядування на ЧернігівщиніУ День місцевого самоврядування, 7 грудня в конференц-залі будинку засідань обласної ради пройшли урочисті збори.
Повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
Звертаючись до учасників урочистих зборів голова облдержадміністрації Володимир Хоменко наголосив, що становлення нашої країни як незалежної держави нерозривно пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.
- Виконавча влада області спільно із самоврядними структурами концентрує свої зусилля на вирішенні надзвичайно широкого спектра завдань, формуванні у громадян відчуття особистої причетності до регіональної політики, зацікавленості в її ефективності, в тому числі й через розвиток інституту самоврядування, - підкреслив Володимир Хоменко.
Регіональним втіленням Президентської програми економічних реформ в області стала Програма «Чернігівщина-2015. Спільний шлях до добробуту», яка визначила пріоритети розвитку регіону на перспективу. На її виконання розроблено низку цільових програм, спрямованих на вирішення проблемних питань регіону та поліпшення його соціально-економічного розвитку.
За словами очільника області, на сьогоднішній день область має позитивну динаміку по більшості макроекономічних показників і важливу роль у цьому процесі відіграють депутати обласної ради. Пропозиції та рекомендації, внесені ними на засіданнях постійних комісій, стають основою для прийняття обласною радою відповідних рішень та галузевих програм.
Голова обласної ради Анатолій Мельник у своєму виступі наголосив, що День місцевого самоврядування по праву пов’язують з визначними подіями років незалежності і сприймають як знакову віху у становленні Української держави. Саме органи місцевого самоврядування є найближчою до людей ланкою влади, від якої у великій мірі залежить щоденне життя кожної територіальної громади, кожного громадянина, збереження стабільності та громадянської злагоди у суспільстві.
З нагоди свята Володимир Хоменко вручив кращим представникам органів місцевого самоврядування області Почесні грамоти облдержадміністрації, а Анатолій Мельник – Грамоти Верховної Ради України та Почесні грамоти обласної ради.

Добавлено: 10-12-2012, 11:08
0
0

Похожие публикации


Наверх