онлайн казино Украины

Статистика коронавірусу в Чернігові. Виходимо на плато?

Обнадійливі цифри навів під час нараду у мерії генеральний директор Чернігівської міської лікарні № 2 Владислав Кухар.

За його словами, вперше протягом багатьох останніх тижнів нині спостерігається тенденція до зменшення кількості хворих. Проте, скорочення незначне, а число госпіталізацій все одно дуже високе.

– Ситуація напружена але керована. За минулий тиждень знизилася кількість хворих, але трохи зросла кількість госпіталізованих, – зазначив Владислав Кухар.

Ось як чернігівців хворіли і лікувалися від COVID-19 протягом минулого тижня – з 1 по 7 листопад. У дужках – цифри попереднього тижня (25–31 жовтня).

Захворіло – 1724 (1990)

Одужало – 1177 (784)

Госпіталізовано – 240 (236)

Виписано з лікарень – 163 (135)

Померло – 42 (49)

На сьогодні на стаціонарному лікуванні у медичних закладах Чернігова перебуває 402 пацієнти. Зайнято 83 % ліжок (усього їх 485). На кисневій підтримці – 294 людини, з яких 9 – на штучній вентиляції легень.

Така кількість пацієнтів була у Чернігові і раніше, проте тоді важкий перебіг хвороби траплявся значно рідше, а кисневої підтримки потребували приблизно у три рази менше людей.

– Темпи захворювання у нас, схоже, вийшли на плато. Тобто, ми не приростаємо. Це перший такий тиждень. Подивимося далі, – стримано відреагував на оптимістичну статистику міський голова Владислав Атрошенко.

Похожие публикации


Наверх