онлайн казино Украины

Чернігівська ТЕЦ знову виробляє електрику

Чернігівська ТЕЦ, яку орендує ТОВ «Фірма «Технова», повідомило про відновлення виробництва електричної енергії.

Сьогодні, 20 липня, на Чернігівській ТЕЦ відновили роботу електричної генерації. Напередодні від станції було подано заявку до диспетчера, щодо підключення до Центральної енергосистеми.

Нагадаємо, що 8 липня на ТЕЦ було зупинено роботу турбогенератора №2 та котла №2 через що підприємство перестало виробляти електроенергію. Це була планова зупинка, відповідно до заявки, яка була попередньо подана до Центральної енергосистеми.

Станція була зупинена виключно з виробництва електричної енергії, теплова генерація продовжувала працювати.

Тому вперше за 60 років роботи станція була зупинена в частині виробництва електричної енергії для того. За цей час тут провели діагностику головного паропроводу та виконали необхідні роботи для продовження строку служби устаткування та подальшої безаварійної роботи ТЕЦ.

В роботі постійно знаходився паровий котлоагрегат, за допомогою якого здійснюється подача теплоносія для забезпечення потреби гарячого водопостачання до споживачів Чернігівської ТЕЦ та частини споживачів КП «Чернігівтеплокомуненерго».

Нагадаємо, після часткової зупинки ТЕЦ, однією з причин такого кроку називали економічну диспропорція: собівартість виробленої електроенергії в кілька разів була вищою, ніж ціна, за якою її можна було придбати на відкритому енергоринку.

  • 0
Добавлено: 21-07-2021, 07:39
0
388

Похожие публикации


Наверх