онлайн казино Украины

У квітні електроенергія для чернігівців не подорожчає

Кабінет міністрів України ухвалив постанову про продовження ді механізму покладення спеціальних обов'язків для побутових споживачів ще на один місяць. Відтак, тариф на електроенергію для населення залишається на рівні 1,68 грн за кВт год.

Про це повідомляє Чернігівська ОДА.

В той же час міністерство та інші державні інституції, заявляють про продовження роботи над новою діджиталізованою системою. Вона має допомогти державі захищати вразливих споживачів на ринку електроенергії та проаналізувати різні варіанти подальшого ціноутворення.

Нагадаємо, що зараз для населення діє єдиний фіксований тариф – 1,68 грн/КВт.год. Він був запроваджений урядом з 1 січня 2021 року шляхом скасування пільгового тарифу на електроенергію в 90 коп/КВт.год для населення на перші 100 кВт.год.

Довідка

ПСО – покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії. Відповідно, державні компанії, зокрема НАЕК «Енергоатом», мають продавати частину виробленої електроенергії (близько 50%) для потреб населення за фіксованою, нижчою за ринкову, ціною (на сьогодні – 15 коп /кВт.год без ПДВ).

Похожие публикации


Наверх