онлайн казино Украины

На Валу у Чернігові буде дерев’яний «паркан»

Міністру культури Олександру Ткаченку сподобалася ідея відтворення на Валу фрагменту захисної дерев’яної фортеці, яка існувала за часів Гетьманщини. Про це заявив міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

Ткаченко приїздив до Чернігова у середу, 12 травня. Він поспілкувався з міським головою та побував на території Валу, де ознайомився з планами щодо робіт з благоустрою на цій території.

– Ми обговорили, як включити Вал у програму державного фінансуванні і розбити проєкт на черги. Тому що це – 15 га і досить великий обсяг робіт, – розповів Владислав Атрошенко.

Він також зазначив, що у міста є бачення щодо того аби відновити фрагмент дерев’яної фортеці біля будинку полкової канцелярії – від сходів вздовж схил, з якого проглядається Десна і до ділянки навпроти самого будинку.

– Міністру сподобалася ідея. Він підтвердив розбиття по чергах і те, що є велика вірогідність що буде державне співфінансування, – додав мер.

Владислав Атрошенко дав розпорядження начальнику управління ЖКГ Ярославу Куцу аби той проконтролював передачу в секретаріат Мінкульту пакету документів для включення Валу у перелік об’єктів для фінансування з державного бюджету.

  • 0
Добавлено: 18-05-2021, 07:42
0
382

Похожие публикации


Наверх