онлайн казино Украины

Мер Чернігова хоче бачити в місті ще два фонтани

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко хоче встановити ще два фонтани у місті. Один в районі вулиці Льотної, а інший на вулиці Ремісничій біля церкви. Для цього, каже міський голова, там є все необхідне, підвід води та достатня територія для їх розташування.

Про це повідомляє Суспільне Чернігів.

«Там все у нас є, вода є, можливо самий дешевий, який тільки можна фонтан. Або іншу якусь фігуру, або літак. Зробити треба з Льотки там красоту. На Ремісничій, по колу біля церкви, в сторону Мазепи. По-перше там підпорна стінка, їй треба щось зробити вже. Мене це не влаштовує. Скільки вона буде лишаться в такому стані. Друге – це на цьому колі, там є полив, і подивитися там можна маленький фонтанчик, це не дорого. І там критики, я це все розумію своїх критиків. Нехай критикують», - сказав Владислав Атрошенко.

Всього за час перебування пана Атрошенка на посаді міського голови, у Чернігові збудували три фонтани на Алеї Героїв, три – у сквері Богдана Хмельницького, один навпроти ТРЦ «Полісся» та один навпроти ТРЦ «ЦУМ». Ще один, невеликий фонтан, знаходиться у дворі міської ради. А також один планують встановити під час реконструкції нижньої частини Валу.

  • 0
Добавлено: 8-05-2020, 08:21
0
941

Похожие публикации


Наверх